вторник, 19 февраля 2013 г.

Вілла в Італії - правильне рішення для збереження та примноження капіталу

На сьогоднішній день одним з кращих і перспективних капіталовкладень є купівля нерухомості в Італії, оскільки високий рівень розвитку країни і позитивний інвестиційний клімат створюють всі передумови для здійснення рентабельною угоди. Чудовий клімат, багата культурна спадщина та історичні пам ’ ятки світового значення в поєднанні з прийнятними цінами сприяють розвитку ринку нерухомості, де спостерігається постійне зростання відносно покупки котеджів і заміський ділянок.

Вілла в Італії має ряд незаперечних переваг, серед яких варто виділити м'який і теплий клімат, найбагатші архітектурні форми, а також чудові пейзажі. Найбільш популярними і престижними районами для покупки заміської нерухомості є озера Лугано, Комо і лаго Маджиоре, передмістя Тоскани, Сардинії і Мілана. Ці місця є найкращими, тому тут можна знайти велику кількість елітної нерухомості. Перевагами купівлі вілли в Італії є, крім усього іншого, ще і стабільний ринок, який продемонстрував досить високий рівень стабільності навіть в умовах світової економічної кризи. На відміну від нерухомості Греції та Іспанії, де існує велика кількість спекуляцій, а також нестабільності положення ринку нерухомості на Близькому сході (Єгипет, Туніс, Дубаї), Італія вже багато років демонструє стабільне економічне зростання в цьому відношенні. Саме завдяки цьому кількість угод у цій сфері бізнесу постійно зростає.

Апеннінський півострів щорічно привертає до себе величезну кількість туристів, що приїжджають сюди зі всіх кінців світу для того, щоб побувати в історичних місцях, серед яких варто виділити Рим і його околиці. Купуючи віллу в Італії, ви не тільки забезпечите збереження ваших капіталовкладень, але й зможете в будь-який час приїхати в цю гостинну країну для відпочинку або ведення ділових переговорів. Ріелторські агентства зможуть вам підібрати саме ту нерухомість, яка підходить вам найбільше, причому в надійності здійснення операцій з нерухомістю ви можете не сумніватися. Справа в тому, що нерухомість Італії найменше схильна до спекуляцій, завдяки чому така покупка стає надійним вкладенням коштів з метою збереження та примноження капіталу. Більш того, якщо ви не збираєтеся постійної проживати на своїй віллі в Італії, ви зможете здавати її в оренду, отримуючи за це стабільний дохід.

Особливостями Італійської нерухомості є також велика різноманітність архітектурних форм, серед яких можна знайти середньовічний готичний стиль, розкішний бароко, класичний романський, а також такі сучасні стилі, як функціоналізм і хайтек. Вілла в Італії може бути виконана як в якомусь одному стилі, так і представляти собою певне з'єднання декількох архітектурних форм, завдяки чому кожен великий об'єкт нерухомості є унікальним.

Таким чином, вілла в Італії є прекрасним рішенням не тільки грамотного вкладення коштів, але і придбання чудового місця для відмінного відпочинку всією сім'єю. Будьте впевнені, що, зробивши покупку нерухомості в Італії, ви не будете розчаровані, оскільки зможете полюбити ці красиві місця на все життя.

Комментариев нет:

Отправить комментарий