четверг, 21 февраля 2013 г.

Іпотечний кредит

Давно пройшли ті часи, коли ще при Союзі, наші проблеми з житлом вирішувало держава, за рахунок бюджетних коштів або коштів підприємства. За цей період було втрачено безцінний досвід будівництва житла і знищено практично вся будівельна індустрія всього держави.

Пройшли десятиліття. На сьогоднішній день на Україні кожна п'ята сім'я не має власного житла або гостро потребує поліпшення житлових умов. Будівельна індустрія потихеньку починає відроджуватися. Однак, умови її відродження, вже тісно пов'язані з законами ринкової економіки. Вартість житла для багатьох молодих сімей непомірно висока, тому купити собі квартиру відразу можуть дозволити собі лише одиниці. Як же вийти з цієї житлової проблеми?

Тут на допомогу приходить іпотечний кредит. Іпотека - довгострокова що видається банком позика. Дана іпотечна позика видається під заставу знову нерухомості, що купується. Відмітною особливістю іпотечної позики є умова того, що нерухомість не передається кредитора (банку), а залишається в руках позичальника (боржника). На закладене за іпотечної позики майно державою накладається заборона на продаж заставної нерухомості до повного погашення позичальником позики, а так само відсотків встановлених банком.

Залежно від матеріального достатку позичальник сам визначає термін погашення іпотечної позики. Термін погашення такої позики може досягати 50 років, але при виборі строків погашення іпотечного кредиту слід пам'ятати - чим термін більше, тим вище відсоток, щомісяця нараховується на залишок суми. Тому до вибору термінів погашення кредиту, і суми щомісячних виплат слід поставитися дуже уважно. Найзручніше скористатися калькулятором іпотечного кредиту, який дозволить розрахувати і процентну ставку на кредит, і строки погашення, і щомісячні виплати за іпотечним кредитом.

Комментариев нет:

Отправить комментарий